Echo Prime: tři v jednom

EchoPrime je na českém trhu unikátní server, který poskytuje také řadu služeb. EchoPrime přináší eseje, komentáře, rozhovory, recenze a obsahuje veškeré texty z Týdeníku Echo, zároveň získáváte archiv všech textů, jež byly v Týdeníku Echo publikovány. Na EchoPrime každý den najdete komentáře z Echo24, které jsou jinak zpoplatněné, zpravodajství s nejdůležitějšími informacemi z domova a ze světa a každodenní monitoring rozhodujících zpráv z českých médií – Business Monitor 24. S přístupem EchoPrime dostanete také digitální předplatné Týdeníku Echo, jenž můžete číst na PC, tabletu nebo telefonu, stačí, když se do aplikací zalogujete stejnými přihlašovacími údaji. EchoPrime je navíc bez reklam.

S přístupovými údaji, které k Echo Prime máte, se můžete přihlásit do aplikací iOS (iPad, iPhone), Android nebo využít naši webovou aplikaci, která je součástí stránek Echo24.cz.

Jedno přihlášení pro jednotný přístup

Přihlašovací údaje můžete používat zároveň na pěti různých zařízeních a platí pro všechny služby, které jste si pořídili.

Pro Echo píší známí novináři, kteří odešli, když Andrej Babiš ovládl Mafru a Lidové noviny. Čtěte texty předních komentátorů, například Lenky Zlámalové, která odhalila nejasnosti v příjmech ministra financí, nebo předního experta na USA a Rusko Martina Weisse, kulturního publicisty Jiřího Peňáse, známého filmového scenáristy a recenzenta Ondřeje Štindla, dále Daniela Kaisera, který přináší rozhovory s předními osobnostmi světové politiky, nebo známého komentátora Petra Holuba. Tým předních českých novinářů vede někdejší dlouholetý šéfredaktor Týdne a Lidových novin Dalibor Balšínek.

Zapomněli jste heslo?